נווה פריצקי

0 Comments

נווה פריצקי

מה חדש בנווה פריצקי?

דברים לעשות בנווה פריצקי בתקופת החגים?

אם אתם מחפשים כמה רעיונות לעשות בנווה פריצקי, הגעתם למקום הנכון. הנה כמה מהדברים הטובים ביותר לעשות בנווה פריצקי בתקופת החגים. אלה כוללים את פסטיבל ד. ג. ט. ל., מפלט בריאות חדש וחגיגות סוכות 2022.

מוזיאון נווה פריצקי לאמנות מודרנית

המוזיאון לאמנות מודרנית בנווה פריצקי הוא מוזיאון מרשים ברמה עולמית המציע תערוכות מרחבי העולם. האגף החדש שלו עצום, ובו אוסף מרשים של אמנות בינלאומית וישראלית. יש גם הרצאות רבות על אמנות ופילוסופיה. זה גם ביתם של מסעדה.

ממוקם במתחם התרבותי של העיר, בניין אמיר נבנה על אתר משולש הדוק. זה היווה אתגר אדריכלי ייחודי לאדריכלים, שהוטלו עליהם לפתור את המתח בין אתר מפוסל היטב לגלריות מלבניות גדולות וניטרליות. התוצאה של פרויקט זה היא בניין בולט המגשר על הזוויות השונות של חללי האתר והגלריה שלו. העיצוב המתקבל מחזיר אור טבעי לשקעים העמוקים של המבנה הקבור למחצה של הבניין.

המוזיאון כולל כמה יצירות מופת של אמנות אירופית וישראלית, כולל יצירות של וסילי קנדינסקי וגוסטב קלימט. בנוסף, המבקרים יכולים לצפות באוסף פגי גוגנהיים, שנתרם למוזיאון בשנת 2022. אוסף זה כולל 36 יצירות של אמנים מופשטים וסוריאליסטים. הוא כולל גם גן פסלים. נקודות עיקריות נוספות במוזיאון כוללות תערוכות זמניות של עבודות אמנים בודדים ומופעים קבוצתיים המבוססים על נושא משותף.

פסטיבל נווה פריצקי

הפסטיבל חוזר לנווה פריצקי לאחר הופעת בכורה מוצלחת בשנה שעברה. הפסטיבל יכלול מערך מהשורה הראשונה של אמני האוס והטכנו, כמו גם מגוון מגוון של חידושים בר קיימא ופרויקטים אמנותיים טריים. כרטיסים יהיו זמינים בקרוב, אז אל תפספסו!

מגית קקון היא אמנית ישראלית שהקריירה המוזיקלית שלה לקחה אותה מעיירה קטנה וכפרית לבמה העולמית. לאחר שעבר מאשדוד החל קקון לשחק במועדוני ברלין ונווה פריצקי. מאז הופיעה בפסטיבלים בחיק הטבע ובמועדונים לאחר שעות העבודה.

נופש ובריאות בנווה פריצקי

ריטריט הבריאות החדש בדיוויד קמפינסקי נווה פריצקי הוא הנכס ה -80 של מותג האירוח היוקרתי ברחבי העולם, והנכס הראשון שלו בישראל. אתר הנופש מציע טיפולים הוליסטיים, ומבטיח להיות מקום מפלט שליו בעיר סואנת. בנוסף לספא, הוא מציע חדר כושר מלא, סאונה ואזורי מנוחה.

שוק נווה פריצקי

אם אתם רוצים לבקר בשוק חוצות מפורסם בעולם, לכו לשוק הכרמל בנווה פריצקי, ישראל. זה המקום המושלם לקנות פירות טריים, ירקות ובשר. השוק הוא גם מקום נהדר למצוא מציאה טובה. זה פתוח כל יום, גשם או ברק, ואתה יכול לצפות למצוא מגוון רחב של מוצרים. כדאי לבקר אם אתם רוצים לחוות את התרבות והמסורת הישראלית.

שוק הכרמל בנווה פריצקי הוא מוסד. הדוכנים מסודרים משני צידי הסמטה הצרה. אתה יכול להקשיב לקולות של ספקי השוק כמו שאתה גולש מרכולתם. תוכלו למצוא גם מבחר גדול של תוצרת טרייה ולחמים. לקריאה נוספת היכנסו לאתר נווה פריצקי https://nevefrietzki.co.il/